KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12297067
nr 1229 7067
TH Jansen
(f. 1914), Danmark
Oljemålning, Th Jansen, stilleben, signerad. Olja på duk, 50x40
Theodor Jansen, dansk bildkonstnär född 1914 i Köpenhamn.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 19:13:37
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)